Dlaczego wybrać fotografów z Grupy 5D z Bydgoszczy?

Dlaczego Grupa 5D?

fotografia-slubna-w-plenerze-kasia-i-patryk-sesja-plenerowa-bydgoszcz-002

No właśnie, dlaczego wybrać nas, a nie kogoś innego?

Co wyróżnia fotografów i filmowców Grupy 5D?

– nie fotografujemy, ani nie filmujemy od wczoraj. Robimy to już jakiś czas. Doskonaliliśmy swój warsztat, zarówno fotograficzny jak i filmowy, przez wiele lat. Doszliśmy do pewnego poziomu. Prowadzimy własną firmę, mamy swój własny zakład. Nie jesteśmy „Panem Staszkiem”, który dorabia sobie po godzinach pracując na co dzień w korporacji. Fotografia i filmowanie to 100% naszej działalności. Dlatego masz pewność, że nie znikniemy z rynku. Taka sytuacja doprowadziła do tego, że zaufało nam wiele par.

Grupa 5D to zespół. Robimy zdjęcia i filmujemy. Bardzo często zdarza się, że przyszła Para Młoda nie ma czasu na szukanie jednostek, przeglądania tysięcy zdjęć, oglądania różnych filmów. Po pewnym czasie zaczyna się to wszystko mieszać – jakie zdjęcia, jakie filmy i u kogo je widzieliśmy. U nas fotografia i filmowanie są w jednym miejscu. Do tego, biorąc obie usługi w pakiecie – filmowania i fotografii – otrzymujecie specjalny pakiet promocyjny.

– poprzez te kilka lat pracy zgromadziliśmy profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz filmowy uznanych marek (Canon, Nikon, Sony). Posiadamy pełnoklatkowe lustrzanki, jasne obiektywy oraz lampy błyskowe, które generują najwyższej klasy obraz. Ponadto, do filmowania, posiadamy niezbędne akcesoria do stabilizacji obrazu – statywy, głowice olejowe, slider, kran, flycam – po to, aby film charakteryzował się klarownością i stabilnością filmowanych ujęć.

– pomimo kilku lat na rynku zachowujemy młodzieńczość ujęć oraz kreatywność w sposobie filmowania. Nie posiadamy ciężkich sprzętów sprzed poprzedniej epoki. Lustrzanki oferują olbrzymią mobilność, a dodatkowo sprzęt, którym pracujemy pozwala uzyskiwać efekt przyjemny dla oka przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości materiału.

– staramy się być „niewidoczni”. Przy realizacji reportaży ślubnych zachowujemy powagę ceremonii, jesteśmy we właściwym miejscu, we właściwym czasie. Bardzo często się zdarza, że w pewnym momencie Mama Pana Młodego albo Pani Młodej podchodzi pod koniec, dziękując za naszą pracę i oznajmiając, że jej się bardzo podobała nasza praca i to jak się zachowywaliśmy w trakcie ceremonii, a potem wesela. To bardzo motywuje do dalszej pracy 🙂

fotografia i filmowanie to nasza pasja. Pozornie, brzmi to dosyć sztampowo. Z drugiej jednak strony, gdyby praca przy przerzucaniu kartonów w magazynie sprawiała nam przyjemność, to prawdopodobnie byśmy ją wykonywali. A jednak, wybraliśmy filmowanie i fotografowanie.

– elastyczne podejście, dostosowanie do oczekiwań,
– propozycje miejsc wykonania materiału narzeczeńskiego, pleneru poślubnego,
– spotkanie z filmowcem na kilka dni przed uroczystością w celu zapoznania oraz wskazówki, jak współpracować, aby materiał był możliwie najbardziej zbliżony do Państwa oczekiwań,
– montaż filmu odpowiadający nowoczesnym (teledyskowym) lub tradycyjnym trendom w filmowaniu,
– podkład muzyczny, do filmu z Państwa ulubionymi utworami,
stylowe opakowanie na pendrive z wysokiej jakośći ekoskóry oraz grawerem Państwa imion oraz daty ślubu,(https://grupa5d.pl/wp-content/uploads/opakowanie-na-film-slubny-grupa-5d-bydgoszcz-013.jpg)

Dodatkowo, jeśli zgodzą się Państwo na udostępnianie innym Parom w ramach promocji naszych umiejętności materiał przygotowany dla Państwa, zupełnie GRATIS dodajemy krótki film (teledysk ok. 3-5min).

Zapraszamy do nas do pracowni, gdzie napiją się Państwo z nami kawy, zobaczą nasze materiały oraz zadadzą wszelkie nurtujące pytania. Posiadamy również spore studio fotografii w Bydgoszczy przy ulicy Unii Lubelskiej 12 A, gdzie również możemy zrealizować usługi dla Państwa.

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up