Dlaczego wybrać fotografów z Grupy 5D z Bydgoszczy?

Dlaczego Grupa 5D?

fotografia-slubna-w-plenerze-kasia-i-patryk-sesja-plenerowa-bydgoszcz-002

No właśnie, dlaczego wybrać nas, a nie kogoś innego?

– nie fotografujemy, ani nie filmujemy od wczoraj. Robimy to już jakiś czas. Doskonaliliśmy swój warsztat, zarówno fotograficzny jak i filmowy, przez wiele lat. Doszliśmy do pewnego poziomu. Prowadzimy własną firmę, mamy swój własny zakład. Nie jesteśmy “Panem Staszkiem”, który dorabia sobie po godzinach pracując na co dzień w korporacji. Fotografia i filmowanie to 100% naszej działalności. Dlatego masz pewność, że nie znikniemy z rynku. Taka sytuacja doprowadziła do tego, że zaufało nam wiele par.

Grupa 5D to zespół. Robimy zdjęcia i filmujemy. Bardzo często zdarza się, że przyszła Para Młoda nie ma czasu na szukanie jednostek, przeglądania tysięcy zdjęć, oglądania różnych filmów. Po pewnym czasie zaczyna się to wszystko mieszać – jakie zdjęcia, jakie filmy i u kogo je widzieliśmy. U nas fotografia i filmowanie są w jednym miejscu. Do tego, biorąc obie usługi w pakiecie – filmowania i fotografii – otrzymujecie specjalny pakiet promocyjny.

– poprzez te kilka lat pracy zgromadziliśmy profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz filmowy. Posiadamy pełnoklatkowe lustrzanki, jasne obiektywy oraz lampy błyskowe, które generują najwyższej klasy obraz. Ponadto, do filmowania, posiadamy niezbędne akcesoria do stabilizacji obrazu – statywy, głowice olejowe, slider, kran, flycam – po to, aby film charakteryzował się klarownością i stabilnością filmowanych ujęć.

– pomimo kilku lat na rynku zachowujemy młodzieńczość ujęć oraz kreatywność w sposobie filmowania. Nie posiadamy ciężkich sprzętów sprzed poprzedniej epoki. Lustrzanki oferują olbrzymią mobilność, a dodatkowo sprzęt, którym pracujemy pozwala uzyskiwać efekt przyjemny dla oka przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości materiału.

– staramy się być “niewidoczni”. Przy realizacji reportaży ślubnych zachowujemy powagę ceremonii, jesteśmy we właściwym miejscu, we właściwym czasie. Bardzo często się zdarza, że w pewnym momencie Mama Pana Młodego albo Pani Młodej podchodzi pod koniec, dziękując za naszą pracę i oznajmiając, że jej się bardzo podobała nasza praca i to jak się zachowywaliśmy w trakcie ceremonii, a potem wesela. To bardzo motywuje do dalszej pracy 🙂

fotografia i filmowanie to nasza pasja. Pozornie, brzmi to dosyć sztampowo. Z drugiej jednak strony, gdyby praca przy przerzucaniu kartonów w magazynie sprawiała nam przyjemność, to prawdopodobnie byśmy ją wykonywali. A jednak, wybraliśmy filmowanie i fotografowanie.

Fotografia ślubna i wideofilmowanie ślubów w Bydgoszczy - Grupa 5D, Unii Lubelskiej 12A, 85-059 Bydgoszcz, tel. 507 392 548, [email protected] © 2014-2019 - Grupa 5D | Wykonanie strony WWW - Studio A7 Up