Dj-e i wodzireje na wesele w Bydgoszczy – Grupa 5D - Bydgoszcz

Dj-e i wodzireje na wesele w Bydgoszczy

W tej sekcji przedstawiamy Państwu ciekawych dj i wodzirejów ślubnych, z którymi współpracujemy i którzy posiadają ciekawą oraz bogatą ofertę na Państwa wymarzone wesele. Przy każdej firmie znajduje się opis oraz link do strony internetowej, dzięki którym dowiecie się Państwo więcej szczegółów. Jeżeli posiadacie Państwo jakieś pytania, możecie zwrócić się bezpośrednio do artysty/firmy lub do nas – kontakt do Grupy 5D.

Art of Show

Art of Show to nie tylko Dj i wodzirej na Twój ślub i wesele, ale o wiele bardziej kompleksowe usługi, związane z pełną obsługą muzyczną, dźwiękową i tzw. dekoracjami światłem.

Art of Show

Czym wyróżnia się Art of Show?

Piękna biała suknia, przepyszne jedzenie, cudowna muzyka i romantyczny blask świateł, a wszystko to u boku swojego księcia z bajki. Te marzenia są do spełnienia dzięki Art of show. Firma działa w Bydgoszczy zajmuje się profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem i oprawą muzyczną wesel, imprez okolicznościowych i firmowych.

DJ Michał Urbaniak posiada wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej. Od nastoletnich lat grał w największych klubach i dyskotekach w Bydgoszczy i okolicach jako rezydent i DJ. Jego pasją jest muzyka trance, house i współczesna, z drugiej strony jednak kocha największe przeboje z lat osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych, jak również cudownego Franka Sinatrę.

Michał jest jedynym DJ em weselnym, który faktycznie gra i miksuje. Profesjonalny sprzęt zapewnia występ na najwyższym poziomie. Do tego idealne nagłośnienie sprawi, że każda impreza zaskoczy gości. Natomiast zwieńczeniem wszystkiego może być profesjonalne dekoracje światłem, której blask rozświetli każdą salę.

Aby spełnić swoje marzenia możesz umówić się na spotkanie, powiedzieć o swoich wyobrażeniach i dogadać szczegóły wesela, imprezy okolicznościowej czy firmowej. Każde urodziny, imieniny, rocznice, wesela, poprawiny, imprezy firmowe będą wykonane na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu Art of show. Michał Urbaniak to osoba kochająca swoją pracę. Jego pasją sprawia, że twoje marzenia spełnią się w 200 procentach. Zadzwoń, spotkaj się i porozmawiaj o wymarzonym dniu z Art of Show.

DJ wodzirej Michał oraz dekoracje światłem na weselu Moniki i Macieja w Bydgoszczy

Zapraszamy do obejrzenia wideo, na którym zagrał Michał Urbaniak z Art of Show. Widać tutaj również przykładowe efekty, jakie dają urządzenia odpowiedzialne za dekorowanie światłem.

 

Fotografia ślubna i wideofilmowanie ślubów w Bydgoszczy - Grupa 5D, Unii Lubelskiej 12A, 85-059 Bydgoszcz, tel. 507 392 548, [email protected] © 2014-2017 - Grupa 5D | Wykonanie strony WWW - Studio A7 Up