Dj-e i wodzireje na wesele w Bydgoszczy - Grupa 5D – Bydgoszcz

Dj-e i wodzireje na wesele w Bydgoszczy

W tej sekcji przedstawiamy Państwu ciekawych dj na wesele i wodzirejów ślubnych, z którymi współpracujemy i którzy posiadają ciekawą oraz bogatą ofertę na Państwa wymarzone wesele.

Przy każdej firmie weselnej znajduje się opis oraz link do strony internetowej, dzięki którym dowiecie się Państwo więcej szczegółów. Jeżeli posiadacie Państwo jakieś pytania, możecie zwrócić się bezpośrednio do artysty / firmy lub do nas – kontakt do Grupy 5D.

Art and Show

Art and Show to nie tylko Dj i wodzirej na wesele, ale o wiele bardziej kompleksowe usługi, związane z pełną obsługą muzyczną, dźwiękową i tzw. dekoracjami światłem.

Art and Show

Czym wyróżnia się Art and Show?

Piękna biała suknia, przepyszne jedzenie, cudowna muzyka i romantyczny blask świateł, a wszystko to u boku swojego księcia z bajki. Te marzenia są do spełnienia dzięki Art and show. Firma działa w Bydgoszczy zajmuje się profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem i oprawą muzyczną wesel, imprez okolicznościowych i firmowych.

DJ Michał Urbaniak posiada wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej. Od nastoletnich lat grał w największych klubach i dyskotekach w Bydgoszczy i okolicach jako rezydent i DJ. Jego pasją jest muzyka trance, house i współczesna, z drugiej strony jednak kocha największe przeboje z lat osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych, jak również cudownego Franka Sinatrę.

Nie tylko DJ na wesele

Michał jest jedynym DJ em weselnym, który faktycznie gra i miksuje. Profesjonalny sprzęt zapewnia występ na najwyższym poziomie. Do tego idealne nagłośnienie sprawi, że każda impreza zaskoczy gości.

Dekoracje światłem

Natomiast zwieńczeniem wszystkiego może być profesjonalne dekoracje światłem, której blask rozświetli każdą salę. Znajdzie oświetlenie sceniczne, dekoracyjne czy teatr świateł, dający niesamowity i nieprzeciętny efekt. To trzeba zobaczyć.

Aby spełnić swoje marzenia możesz umówić się na spotkanie, powiedzieć o swoich wyobrażeniach i dogadać szczegóły wesela, imprezy okolicznościowej czy firmowej. Każde urodziny, imieniny, rocznice, wesela, poprawiny, imprezy firmowe będą wykonane na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu Art of show. Michał Urbaniak to osoba kochająca swoją pracę. Jego pasją sprawia, że twoje marzenia spełnią się w 200 procentach. Zadzwoń, spotkaj się i porozmawiaj o wymarzonym dniu z Art of Show.

DJ wodzirej Michał oraz dekoracje światłem na weselu Moniki i Macieja w Bydgoszczy

Zapraszamy do obejrzenia wideo, na którym zagrał Michał Urbaniak z Art of Show. Widać tutaj również przykładowe efekty, jakie dają urządzenia odpowiedzialne za dekorowanie światłem.

 

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up