Partnerzy - Grupa 5D – Bydgoszcz

Partnerzy

Strona ta poświęcona jest firmom z którymi współpracujemy i których produkty bądź usługi polecamy Państwu podczas planowania ślubu.

 

Makijaż ślubny

Atelierum - sztuka makijażu

Karolina Kałyszewska – makijażystka i pasjonatka makijażu od wielu lat. Jej zadaniem jest podkreślenia piękna, które tkwi w każdej kobiecie. Osoba bazująca nie tylko na teoretycznej wiedzy, ale też praktyce w wymagającej sztuce makijażu ślubnego. W pracy skupia się na detalach używając wyłącznie jakościowych kosmetyków.

DJ i wodzirej na wesele

 

Art and Show - Dj na wesele Bydgoszcz Art and Show – Dj na wesele Bydgoszcz

Art and Show to najwyższa jakość i styl przyjęcia weselnego. Marka założona przez jednego z najlepszych dj’ów w regionie kujawsko-pomorskim. Michał Urbaniak to osoba, która postanowiła połączyć kilka zależnych od siebie rzeczy, tworząc przez  swoją muzykę, oświetlenie, sposób prowadzenia i  współpracę z prawdziwymi gwiazdami  sceny muzycznej – niesamowity klimat wesela. W ramach usług znajdują się: dj na wesele, show wodzirej`ski, muzycy i artyści (Wesela z Gwiazdami) dekoracje światłem, pirotechnika i doskonałe nagłośnienie.

Portale ślubne

Weddy.pl

Nowoczesny, modowy portal ślubny, którego misją jest dostarczanie Parom Młodym aktualnych informacji niezbędnych podczas planowania ślubu. W serwisie znajdziecie Państwo katalog z ofertami firm, porady oraz ciekawostki związane z uroczystością bądź przyjęciem weselnym oraz informator o targach ślubnych organizowanych w całym kraju.

 

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up