Partnerzy – Grupa 5D - Bydgoszcz

Partnerzy

Strona ta poświęcona jest firmom z którymi współpracujemy i których produkty bądź usługi polecamy Państwu podczas planowania ślubu.

 

Makijaż ślubny

Atelierum - sztuka makijażu

Karolina Kałyszewska – makijażystka i pasjonatka makijażu od wielu lat. Jej zadaniem jest podkreślenia piękna, które tkwi w każdej kobiecie. Osoba bazująca nie tylko na teoretycznej wiedzy, ale też praktyce w wymagającej sztuce makijażu ślubnego. W pracy skupia się na detalach używając wyłącznie jakościowych kosmetyków.

Torty ślubne i słodkości na wesele

 

Cukierna Artystyczna Słodka Fanaberia

Pracowania Artystyczna Słodka Fanaberia to niezwykła cukiernia, która tort ślubny skroi na miarę oczekiwań Pary Młodej. Zarówno smak, jak i unikalna, ręcznie wykonana dekoracja słodkości sprawiają, że przysmak stanowi jedną z czołowych atrakcji na przyjęciu weselnym.

DJ i wodzirej na wesele

 

Art of Show

Art of Show to najwyższa jakość i styl przyjęcia weselnego. Marka założona przez jednego z najlepszych dj’ów w regionie. Michał Urbaniak to osoba, która postanowiła połączyć kilka zależnych od siebie rzeczy, tworząc właściwy klimat wesela. Są to: twórczość dj’ska, show wodzirej`ski, dekoracje światłem, pirotechnika i doskonałe nagłośnienie.

Portale ślubne

 

Logo portalu Wesele123.pl

Nowoczesny, modowy portal ślubny, którego misją jest dostarczanie Parom Młodym aktualnych informacji niezbędnych podczas planowania ślubu. W serwisie znajdziecie Państwo katalog z ofertami firm, porady oraz ciekawostki związane z uroczystością bądź przyjęciem weselnym oraz informator o targach ślubnych organizowanych w całym kraju.

 

Fotografia ślubna i wideofilmowanie ślubów w Bydgoszczy - Grupa 5D, Unii Lubelskiej 12A, 85-059 Bydgoszcz, tel. 507 392 548, [email protected] © 2014-2017 - Grupa 5D | Wykonanie strony WWW - Studio A7 Up