Filmowanie dronem – Grupa 5D - Bydgoszcz

Filmowanie dronem

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z nowoczesnej i oryginalnej usługi jaką jest filmowanie ślubu z powietrza za pomocą profesjonalnego drona. Ujęcia z powietrza są jedyne w swoim rodzaju i zapewniają wyjątkowe wrażenie wizualne i estetyczne z Państwa uroczystości ślubnej, które zostaną utrwalone na zawsze.

Wyjątkowe ujęcia ślubne

Istnieje bardzo dużo ciekawych i niepowtarzalnych ujęć, które mogą być wykonywane tylko z powietrza. Poniżej prezentujemy przykładowy materiał z filmami ślubnymi, który został nagrany naszym dronem filmującym.

Wedding Drone – prezentacja filmowania ślubów dronem

Wideo z pleneru ślubnego nad morzem filmowane dronem

Nowoczesny dron do filmowania z powietrza

Używany przez nas podczas ślubu latający dron filmujący (fotograficzny) marki DJI jest nowoczesnym i profesjonalnym urządzeniem nagrywającym z perspektywy lotu ptaka materiał w oszałamiającej rozdzielczości 4K (Ultra HD). Posiada wysokiej klasy stabilizację sprzętową, świetną optykę i może wznieść się na wysokość ponad 100 m. Idealnie nadaje się do filmowanie pleneru ślubnego, przejazdu samochodem, wyjścia Pary Młodej z kościoła lub podczas składania przez gości życzeń.

Fotografia ślubna za pomocą drona (DJI Phantom 4) Fotografia ślubna za pomocą drona (DJI Phantom 4)

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up