Ciekawe fotografie ślubne z drona - Grupa 5D – Bydgoszcz

Ciekawe fotografie ślubne z drona

Ciekawe fotografie ślubne z drona

Dużo się mówi i pisze o fotografiach i filmach z drona. Na portalach pojawiają się ujęcia z powietrza sfilmowane bądź sfotografowane przez aparat zawieszony na dronie. Jednakże jak to się ma do fotografii i wideofilmowania ślubnego?

W tym artykule chciałbym pokazać konkretne fotografie, które mogą zainteresować pary młode.

Fotografia i wideofilmowanie ślubów w pomocą drona - Grupa 5D, Bydgoszcz. Fotografia i wideofilmowanie ślubów w pomocą drona

Dron ze swoją wyjątkową perspektywą powietrzną potrafi sprawić, że wyjście z kościoła będzie wyjątkowym wydarzeniem. Zarówno fotografia ślubna jak i wideofilmowanie mogą na tym ujęciu bardzo zyskać. Na zdjęciu i filmie ślubnym widać okolicę kościoła, wszystkich gości, widać jak goście rzucają ryżem i confetti.

Dodatkowo wyjście z kościoła zarejestrowane przez fotografującego i filmującego drona można połączyć ze zdjęciem grupowym wszystkich gości. Kolejna bardzo dobra pamiątka ze ślubu, która zostanie uwieczniona z wyjątkowej perspektywy.

Fotografia i wideofilmowanie ślubów w pomocą drona - Grupa 5D, Bydgoszcz. Fotografia i wideofilmowanie ślubu z powietrza za pomocą drona.

Jeżeli nie uda się wykonać zdjęcia grupowego z powietrza przed kościołem można wykonać je na spokojnie na weselu. Przed kościołem może nie być czasu na wykonanie efektownego zdjęcia grupowego. Na weselu jest bardzo dużo czasu, aby w trakcie uroczystości weselnej zaprosić wszystkich gości na taras, patio czy na trawnik przed salą weselną dokonać wspólnego zdjęcia z zaproszonymi goścmi weselnymi.

Sam sposób wykonania zdjęcia także może być inny niż zwykle. Dron może wlecieć dokładnie nad gości, dzięki czemu będzie wyglądać ono inaczej niż zdjęcia grupowe gości weselnych robionych przez fotografa na ziemi.

Fotografia i wideofilmowanie ślubów w pomocą drona - Grupa 5D, Bydgoszcz. Fotografia i wideofilmowanie ślubów w pomocą latającego drona – Grupa 5D, Bydgoszcz.

W trakcie pleneru ślubnego fotograf i kamerzysta ślubny mają olbrzymie pole do popisu jeżeli chodzi o wykorzystanie drona. Dron może wręcz otaczać parę młodą. Ujęcia z lotu ptaka mogą świetnie osadzić parę młodą w wyjątkowym plenerze ślubnym.

Fotografia i wideofilmowanie ślubów w pomocą drona - Grupa 5D, Bydgoszcz. Wideofilmowanie ślubu za pomocą drona

Jeżeli dodać do tego ciekawą scenerię otrzymujemy wyjątkowe zdjęcia i film ślubny, którego nie jest w stanie wykonać żaden fotograf ani kamerzysta fotografujący i filmujący z ziemi.

Wyobraźcie sobie plener w górach, Wy stoicie na tarasie widokowym, a dron z góry filmuje całą panoramę gór z Wami w centrum.

A może plener fotograficzny nad morzem? Nic prostszego! Kolejna sceneria, w której dron wydawać się może nieoceniony – stoicie na klifie wpatrzeni w morze. Ani fotograf, ani kamerzysta latać nie potrafią, więc żaden z nich fizycznie przed Wami zdjęć ani filmu ślubnego nie zrobi. I teraz nieodzwny jest dron, który zrobi wspaniały oblot dookoła klifu, a dodatkowo może przylecieć znad morza i w wyjątkowy sposób uwicznić Wasz plener ślubny.

 

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up