Najlepsze fotografie ślubne 2014 roku - Grupa 5D z Bydgoszczy

Najlepsze fotografie ślubne 2014 roku.

Luty to miesiąc podsumowań. Dlatego na blogu Grupy 5D również pojawi się post reasumujący ubiegły sezon ślubny. Dziś chcemy zaprezentować Wam, Przyszli Nowożeńcy szukający inspiracji lub oferty fotografa ślubnego, najlepsze fotografie ślubne, które zrobiliśmy w 2014 roku.

Przedstawimy Wam dziesięć fotografii ślubnych, na których udało nam się uchwycić właśnie „ten moment”. Niepowtarzalne chwile z dnia ślubu. Dzięki tym zdjęciom zostaną z naszymi Klientami w albumach i ramkach już na zawsze. Wybraliśmy także najlepszy film ślubny zrobiony przez kamerzystę Konrada Schmidta z Bydgoszczy. Zobaczcie sami.

Fotografia wykonana podczas ceremonii ślubnej. Tym razem na świeżym powietrzu pod dachem letniego, białego namiotu.  Pamiętna chwila opuszczania ślubnego kobierca, po złożeniu przysięgi małżeńskiej.

Fotografia plenerowa - sesja poślubna Ani i Michała. Fotografia plenerowa – sesja poślubna Ani i Michała.

Poślubny plener fotograficzny dla Ani i Michała. Zdjęcie wykonane nad morzem w porcie we Władysławowie. Panna Młoda wtulona w ramię małżonka całującego jej dłoń. Piękna chwila, Która zostanie z nimi na zawsze.

Czarno - białe zdjęcie z pleneru fotograficznego Karoliny i Rafała na zamku. Czarno – białe zdjęcie z pleneru fotograficznego Karoliny i Rafała na zamku.

Poślubna sesja zdjęciowa w zamku. Pan Młody z szablą w ręku, a Panna Młoda w delikatnej zwiewnej sukni. Kompozycja fotografii przypomina historyczną, bajkową opowieść.

fotografia-slubna-z-ceremonii-moniki-i-jakuba-bydgoszcz-grupa-5d-101

Szczęśliwa Panna Młoda w objęciach ukochanego męża. Zdjęcie odzwierciedla prawdziwe emocje towarzyszące podczas wyjątkowego dnia ślubu.

Panna Młoda wysiada w limuzynie ślubnej - fotografia z ceremonii ślubu. Panna Młoda wysiada w limuzynie ślubnej – fotografia z ceremonii ślubu.

Luksusowy samochód a w nim urocza i subtelna Panna Młoda na chwilę przed ślubowaniem.

fotografia-slubna-z-ceremonii-moniki-i-jakuba-bydgoszcz-grupa-5d-053

Zadowolona Para Młoda wychodząca z kościoła w towarzystwie zaproszonych gości.

fotografia-slubna-z-przygotowan-agnieszki-i-kamila-grupa-5d-bydgoszcz-006

Pan Młody z matką przygotowują się do ślubu.

fotografia-slubna-z-wesela-agnieszki-i-kamila-grupa-5d-bydgoszcz-064

Państwo Młodzi kroją tort weselny na swoim przyjęciu. Fotografia upamiętniająca szczególne chwile wesela.

fotografia-slubna-z-wesela-agnieszki-i-kamila-grupa-5d-bydgoszcz-012

 

Tak! Pierwszy taniec Pary Młodej. Wzruszający moment pełen emocji.

Plenerowa sesja zdjęciowa na nadmorskiej plaży. Plenerowa sesja zdjęciowa na nadmorskiej plaży.

Plener na nadmorskiej plaży. Wyjątkowe, kolorowe chmury i fale tworzą cudowne tło do fotografii plenerowej. A Pan Młody już nie zdejmie tej obrączki.

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up