Trendy w fotografii ślubnej na 2015 rok. - Grupa 5D – Bydgoszcz

Trendy w fotografii ślubnej na 2015 rok.

Trendy w fotografii ślubnej na 2015 rok.

Sezon ślubny w roku 2015 właśnie się rozpoczął i już niebawem ruszy pełną parą. Wraz ze wzrostem temperatury powietrza i budzącymi się do życia roślinami coraz bliżej do wydarzenia jakim jest ślub dla par, które zaplanowały go na  2015 rok.

Wśród planów i długiej listy zadań jedną z ważniejszych pozycji zajmuje fotograf i sesja ślubna. Przedstawimy państwu najnowsze trendy panujące w tym roku związane z tematyką fotografii ślubnej. Odnoszą się one zarówno do formy jak i motywów w czasie tworzenia pamiątki ślubnej.

Panna Młoda - Karolina - kryje się w cieniu drzew - zdjęcie ślubne w plenerze Panna Młoda – Karolina – kryje się w cieniu drzew – zdjęcie ślubne w plenerze Grupy 5D, Bydgoszcz.

Zacznijmy od tego jakie tło jest modne tego sezonu. Bezkonkurencyjna jest natura, ściślej rzecz ujmując na fotografii główną rolę pełni urokliwe miejsce (polana, łąka, las, park, ogród, sad), które w sposób harmonijny połączone jest ze stylem panny młodej podkreślając jej naturalne piękno wykorzystując takie rekwizyty jak wianek we włosach czy kłosy zbóż w towarzystwie finezyjnych warkoczy.

Fotograficzny plener ślubny na plaży - Grupa 5D, Bydgoszcz.

Kolejnym tłem spokrewnionym jest morze i plaża wraz z zachodem słońca i wiatrem. Niezwykle zmysłowe otoczenie i rewelacyjna gra światła sprawia, że cały czas utrzymuje się na wysokiej pozycji na przestrzeni lat.

Fotografia z przygotowań do ślubu - Grupa 5D, Bydgoszcz.

Następnym topem jest wykorzystanie rekwizytów z przeszłości i eksponowanie klasyki w stylu vintage. Równie ciekawą aranżacją fotografii ślubnej są gadżety na patyku z fotobudki w postaci okularów, wąsów, ust, kapeluszy. Daje to niesamowity efekt i wspaniałą zabawę w czasie tworzenia zdjęć.

Państwo młodzi na ślubie w plenerze - fotografia ślubna Grupa 5D, Bydgoszcz.

Interesującym motywem w fotografii ślubnej jest połączenie pasji małżonków. To niebanalna forma tworzenia projektu jakim jest sesja ślubna.

Fotografia ślubna Grupa 5D z Bydgoszcz - zbliżenie na rękę Pana Młodego trzymającego bukiet dla przyszłej żony.

W dobie niesamowicie rozwiniętej elektroniki i dostępu do internetu powstała nowa forma wśród fotografii ślubnej, którą jest GIF. Dla osób niewtajemniczonych, GIF to obrazki z ruchomym elementem, może nim być mrugająca panna młoda lub ruch ręką czy też welon poruszany wiatrem. Aktualnie GIF klasuje się w czołówce najchętniej wybieranej formy i urozmaicenia zdjęć ze ślubu.

Backstage z plenerowej sesji fotograficznej nad morzem - grupa 5D, Bydgoszcz.

Podane formy i motywy to tylko namiastka trendów panujących w tej dziedzinie, trendy dyktowane są kreatywnością i adaptacją tych pomysłów na szersza skalę.

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up