Fotografia ślubna nie tylko w tradycyjnym albumie - Grupa 5D – Bydgoszcz

Fotografia ślubna nie tylko w tradycyjnym albumie

Fotografia ślubna nie tylko w tradycyjnym albumie

Przyszłe Pary Młode często zadają nam pytania odnośnie prezentacji fotografii ślubnej, tego jak mogą je wykorzystać i jakie są popularne metody pokazywania lub wręczania najbliższym zdjęć ze ślubu. Dziś postaramy się pomóc Wam przygotować się i z okazji wręczania wspaniałych zdjęć ślubnych wykonanych przez fotografa przygotować prawdziwą „ceremonię”.

Jak oryginalnie i elegancko zaprezentować zdjęcia ze ślubu rodzinie i znajomym? Album ślubny inaczej!

Fotoksiążka ślubna w oprawie z eko-skóry Fotoksiążka ślubna w oprawie z ekoskóry – Grupa 5D

Dawniej wszystko wyglądało zdecydowanie prościej. Para Młoda zamawiała usługę u fotografa ślubnego i po kilku dniach odbierała odbitki zdjęć. Następnie wybierała te fotografie, które najbardziej przypadły im do gustu, a następnie otrzymywała album z wklejonymi starannie zdjęciami w jednym, jedynym albumie. Najczęściej album ten był pokazywany na rodzinnych imprezach, a następnie na długie lata wędrował do przysłowiowej szuflady. Taki scenizujesz, to już prehistoria.

Romantyczny spojrzenie młodej pary Szymona i Elizy w trakcie zdjęć w Bydgoszczy. Romantyczny spojrzenie młodej pary Szymona i Elizy w trakcie zdjęć w Bydgoszczy.

Dziś proponujemy łączenie technik tradycyjnych z nowoczesnymi. Co to Tam naprawdę znaczy? Na co dzień korzystamy z komputerów, smartfonów, tabletów oraz innym mobilnych urządzeń, które umożliwiają nam prezentowanie zdjęć oraz wysyłanie, czy też publikację ich w sieci. Część nas dzieli się w zasadzie każdym codziennym wydarzeniem na profilach społecznościowych, w grupach dyskusyjnych lub wysyła znajomym MMS-y oraz maile. W czym jednak tkwi sekret otrzymania mnóstwa pochwał, pozytywnych komentarzy oraz wielu uznań w oczach bliskich nam osób? Otóż doskonałym zdjęciom ślubnym niezbędna jest odpowiednia ich oprawa.

Jak gustowanie i z klasą prezentować zdjęcia ślubne w sieci?

Fotografia ślubna z pleneru Elizy i Szymona w promieniach słońca. Fotografia ślubna z pleneru Elizy i Szymona w promieniach słońca.

Aby na portalu społecznościowym zdjęcia ślubne wyglądały naprawdę uroczo, możecie zaprezentować je wykorzystując do tego specjalny album. Ciężko, aby delikatne fotografie w pastelowych barwach oraz subtelnej tonacji wyglądały zjawiskowo w otoczeniu ostrych kolorów, całej gamie dodatków oraz przycisków. Macie do dyspozycji w Internecie mnóstwo portali umożliwiających stworzenie własnych elektronicznych albumów fotograficznych, dzięki wykorzystaniu przeglądarki internetowej. Jeśli nie znacie się na tym zbyt dobrze lub po prostu nie macie ani czasu, ani ochoty bawić się w kreowaniu i dopasowywaniu zdjęć do fotografii ślubnych, to możecie zostawić tę pracę nam. Grupa 5D  z chęcią przygotuje dla Was  unikalny, lub na bazie gotowego szablonu, elektroniczny album fotograficzny.

Zdjęcia ślubne w sieci - profesjonalny fotograf ślubny w Bydgoszczy - Grupa 5D.

Dlaczego warto zdecydować się na elektroniczny album ze zdjęciami ślubnymi?

  1. Zdjęcie możecie pokazać każdemu i w dowolnym miejscu, wystarczy Wam tylko telefon lub tablet do wyświetlenia albumu.
  2. W prosty sposób możesz wysłać znajomym lub przyjaciołom zdjęcia ślubne. Wysyłając maila lub sms z linkiem do albumu.
  3. Możecie podzielić się zdjęciami z osobami, które z różnych przyczyn nie mogły znaleźć się na Waszym ślubie, weselu lub poprawinach, a ekstra dodatkiem – niespodzianką będą zdjęcia plenerowe.
  4. Sami w każdej chwili będziecie mogli wrócić wspomnieniami do chwil Waszego życia, w których podjęliście jedną z najważniejszych decyzji.

Zorganizujcie imprezę, na której z dumą zaprezentujecie Wasze fotografie ślubne.

Profesjonalny fotograf ślubny, Bydgoszcz - Grupa 5D.

Kiedyś popularne było zapraszanie najbliższych po to, aby w tradycyjny sposób prezentować im papierowy album ze zdjęciami. Dziś możecie zrobić to zupełnie inaczej. Prawie każdy z nas posiada dziś telewizor z ekranem o sporej rozdzielczości oraz wymiarach, dlaczego by z niego nie skorzystać? Wystarczy, że wyświetlicie swój elektroniczny album na urządzeniu, włączycie dobrą muzykę, przygotujecie parę przekąsek i zaprosicie gości. Gwarantujemy Wam, że wszyscy z ochotą będą spoglądali na zdjęcia wyświetlane w elegancki sposób. Wszyscy lubimy patrzeć na ładne rzeczy, więc profesjonalne fotografie ślubne pokazane z dbałością o ich oprawę, a w dodatku połączone z dobrą zabawą sprawią, że znajomi i rodzina poproszą o kopię w postaci tradycyjnych zdjęć z Waszej uroczystości.

 

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up