Dron fotograficzny Grupy 5D - Grupa 5D – Bydgoszcz

Dron fotograficzny Grupy 5D

Na zdjęciach poniżej przedstawiamy naszego profesjonalnego drona do filmowania i fotograficznego z powietrza. Dzięki wykorzystaniu drona możemy zaproponować unikalne ujęcia ślubne i kadry wykonywane wprost z powietrza. Więcej o dronach przeczytacie Państwo w naszym artykule.

Zobaczcie Państwo przykładowy film ślubny z pleneru kręcony przez filmowców ślubnych z Grupy 5D z wykorzystaniem drona.

Dron fotograficzny oraz fotografia ślubna z powietrza i filmowanie z powietrza weszły już na stałe do oferty Grupy 5D w Bydgoszczy. Mamy przyjemność zaobserwować coraz większą popularność tego typu ujęć i zadowolenie ze strony Par z unikalnych i nietuzinkowych zdjęć.

Już wkrótce Grupa 5D przygotuje specjalny pakiet związany bezpośrednio z fotografią i filmowaniem z powietrza (dronem).

Drony używane podczas fotografii i filmowania z powietrza

Poniżej przedstawiamy dwa typy dronów używanych do realizacji powietrznych.

Dron DJI 4

Fotografia ślubna za pomocą drona (DJI Phantom 4) Fotografia ślubna za pomocą drona (DJI Phantom 4)

Podstawowy dron używany w Grupie 5D, należy do najnowszej, 4. generacji dronów firmy DJI. Świetnie sprawdza się zarówno do filmowania ślubów jak też do zadań komercyjnych, np. filmowania obiektów firmowych z powietrza. Dzięki specjalnym kamerom i czujnikom można go wykorzystywać wewnątrz pomieszczeń.

Dron DJI Inspire

profesjonalny-dron-fotograficzny-grupa-5d-bydgoszcz-001
Profesjonalny dron filmujący z najwyższej półki, przeznaczony do najbardziej wymagających zadań. Używany, gdy możliwości DJI 4 są niewystarczające.
profesjonalny-dron-fotograficzny-grupa-5d-bydgoszcz-004 profesjonalny-dron-fotograficzny-grupa-5d-bydgoszcz-005 profesjonalny-dron-fotograficzny-grupa-5d-bydgoszcz-006 profesjonalny-dron-fotograficzny-grupa-5d-bydgoszcz-007 profesjonalny-dron-fotograficzny-grupa-5d-bydgoszcz-008

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up