Fotoksiążki, albumy, pendrive’y i inne dodatki - Grupa 5D – Bydgoszcz

Fotoksiążki, albumy, pendrive’y i inne dodatki

Fotoksiążki, albumy, pendrive’y i inne dodatki

Po wykonaniu fotografii ślubnych lub też filmu ślubnego otrzymacie Państwo od nas różne dodatki, które pomogą uwiecznić wyjątkowe wspomnienia w eleganckiej formie i oprawie. Część z nich otrzymacie w pakietach, zaś inne możecie nabyć dodatkowo w przystępnych cenach. Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych i najbardziej pożądanych z nich.

Fotoksiążka z oprawą z ekoskóry

Fotoksiążka ślubna w oprawie z eko-skóry Fotoksiążka ślubna w oprawie z ekoskóry – Grupa 5D

 

Album zdjęciowy

Tradycyjna, a wciąż ciekawa forma prezentacji wyjątkowych zdjęć. Albumy dla fotografii ślubnej mogą mieć różne wymiary, formaty, style i dodatki. Po więcej szczegółów prosimy o kontakt z przedstawicielem Grupy 5D.

Obraz (zdjęcie ślubne) drukowane na płótnie

Jesteśmy w stanie wydrukować dla Państwa obraz z dowolną fotografią na płótnie, które będzie miało praktycznie dowolną długość i maksymalną szerokość dochodzącą do 1,40 m.

Młoda para (Eliza i Szymon) - plener fotograficzny w Bydgoszczy. Młoda para (Eliza i Szymon) – plener fotograficzny w Bydgoszczy.

Pudełka na zdjęcia ślubne

Pudełka takie są również idealnie dopasowane do wielkości zdjęć i mogą pomieścić ich pokaźną ilość w zależności od wybranej grubości (głębokości) pudełka. Zazwyczaj przewiązywane są piękną, dekoracyjną wstążką. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Pendrive dla filmu ślubnego w stylizowanym pudełku

Stylowe pudełko wraz ze znajdującym się w środku eleganckim pendrive’m, na którym znajduje się Państwa film ślubny oraz zdjęcia ślubne. Taka forma przechowywania materiału filmowego i fotograficznego jest bardziej elegancka, wygodna i bezpieczniejsza niż standardowa płyta DVD, której żywotność wynosi z reguły poniżej 10 lat. Pendrive zawiera bardzo odporną na zewnętrzne czynniki (np. temperaturę, światło, wilgotność) pamięć flash, która znakomicie nadaje się do przechowywania danych.

opakowanie-na-film-slubny-grupa-5d-bydgoszcz-014 opakowanie-na-film-slubny-grupa-5d-bydgoszcz-013 opakowanie-na-film-slubny-grupa-5d-bydgoszcz-009 opakowanie-na-film-slubny-grupa-5d-bydgoszcz-008 opakowanie-na-film-slubny-grupa-5d-bydgoszcz-007 opakowanie-na-film-slubny-grupa-5d-bydgoszcz-006 opakowanie-na-film-slubny-grupa-5d-bydgoszcz-005 opakowanie-na-film-slubny-grupa-5d-bydgoszcz-003 opakowanie-na-film-slubny-grupa-5d-bydgoszcz-002

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up