Quotes – Grupa 5D - Bydgoszcz

Blog Archives: Quotes

Opinia Elizy i Szymona

Eliza i Szymon w trakcie ślubnej sesji fotograficznej w Bydgoszczy
Nasza sesja odbywała się nad ranem w związku z tym już o drugiej w nocy rozpoczęliśmy przygotowania. Pracownicy Grupy 5D mają bez wątpienia świetne zdolności organizacyjne czego osobiście uświadczyliśmy. Sama sesja - niezwykle przyjemna. Byliśmy zrelaksowani i przyjemnie pozowało nam się do zdjęć. Z czystym sumieniem polecamy współprace z Grupa 5D. Nasze zdjęcia stanowią dla nas niezwykle ważną pamiątkę za którą raz jeszcze serdecznie dziękujemy. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i jakość na najwyższym poziomie!

Eliza i Szymon

Opinia Ani i Michała

Portretowa fotografia ślubna - Bydgoszcz.
Grupa 5D z Bydgoszczy to profesjonaliści. Zdjęcia zostały wykonane szybko, sprawnie (oczywiście wszystko wpierw omówiliśmy), nie trzeba było też na nie długo czekać od zakończenia wesela. Ale najważniejsze - zarówno zdjęcia, jak i film mają w sobie ten artyzm, sztukę, nie zostaliśmy potraktowani mechanicznie - dla nas to bardzo ważne, gdyż zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie. Polecamy Grupę 5D z czystym sumieniem.

Ania i Michał

Fotografia ślubna i wideofilmowanie ślubów w Bydgoszczy - Grupa 5D, Unii Lubelskiej 12A, 85-059 Bydgoszcz, tel. 507 392 548, [email protected] © 2014-2019 - Grupa 5D | Wykonanie strony WWW - Studio A7 Up