Fotograficzna lub filmowa księga gości - Grupa 5D - Bydgoszcz

Fotograficzna lub filmowa księga gości

Fotograficzna lub filmowa księga gości

Dziś chcemy zaprezentować Wam, drodzy przyszli nowożeńcy, coś innego, coś, co być może najchętniej będziecie chcieli oglądać po wielu latach od tego pięknego dnia ślubu. Czy życzenia składane przez gości nie są dla Was czyś wyjątkowym? Mówię tu szczególnie o słowach pochodzących z ust osób naprawdę na Was ważnych: mamy, babci, przyjaciela czy ojca. Dlatego też wychodzimy do Was z propozycją. Do klasycznej oferty ślubnej oferowanej przez naszego fotografa ślubnego dołączcie wyjątkową „księgę gości”, dla której materiał fotograf lub kamerzysta ślubny wykona na Waszym przyjęciu weselnym.

Fotograficzna księga gości

Zacznijmy od tego, jak się przygotować do stworzenia fotograficznej księgi gości. Profesjonalny fotograf śluby musi mieć przygotowane miejsce, gdzie mógłby wykonać fotografie osób zaproszonych na przyjęcie weselne. Dodatkowo potrzebny będzie jeszcze kącik oraz stolik i dwa krzesła, aby goście mogli usiąść i spokojnie napisać życzenia w księdze dla Pary Młodej. Następnie po zakończeniu imprezy fotograf wykonujący zdjęcia ślubne uzupełni księgę gości z napisanymi w niej własnoręcznie przez nich życzeniami, o te właśnie zdjęcia. Pamiątka w postaci prywatnych słów najbliższych dopełnionych cudownymi zdjęciami, to świetny dodatek to klasycznego albumu z reportażem ślubnym z ceremonii oraz przyjęcia.

Goście weselni na przyjęciu poślubnym - zdjęcie ślubne z wesela w Bydgoszczy Goście weselni na przyjęciu poślubnym

 

Filmowa księga gości

Ma ona identyczny cel, jednak różni się formą w jakiej została wykonana. Jak sama nazwa wskazuje będzie to film, na którym zobaczycie swoich gości składających Wam osobiście życzenia. Krótkie ujęcia i zbliżenia na twarze najbliższych osób, które przybyły na wesele aby cieszyć się razem z Wami, a w trakcie tej szalonej zabawy poświęcają chwilę na złożenie spontanicznych i szczerych życzeń wprost do kamery. Profesjonalny i doświadczony kamerzysta ślubny zrobi z tych chwil taki materiał, że będziecie chcieli oglądać go za każdym razem z większą ochotą. Takie życzenia można połączyć również z filmem z całego dnia, jeśli postanowicie skorzystać z rozbudowanej oferty kamerzysty ślubnego i dopasowaliście pakiet odpowiadający Waszym oczekiwaniom.

Grupa 5D - zdjęcia ślubne ceremonia w kościele w Bydgoszczy Grupa 5D – zdjęcie Pary Młodej ze ślubu (ceremonii w kościele w Bydgoszczy)

 

Każde wzbogacenie usługi sprawi, że nabierze ona wyjątkowego charakteru i niespotykanej iskry. Dlatego dołączając do klasycznego filmu ślubnego lub albumy z fotografiami ślubnymi właśnie księgi gości w dowolnie wybranej przez Was formie, będzie właśnie zabiegiem dopełnienia. Pamiętajcie, że klasyka jest bardzo dobra, ale indywidualizm zwłaszcza w pamiątkach na całe życie jest stokroć cenniejszy.

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up