5 pomysłów na plenerową sesję poślubną - Grupa 5D - Bydgoszcz

5 pomysłów na plenerową sesję poślubną

5 pomysłów na plenerową sesję poślubną

Zastanawiacie się na jaki plener poślubny się zdecydować? Jakie wybrać miejsce, jakie dodatki i akcesoria? Grupa 5D z Bydgoszczy pokaże Wam inspiracje i tym samym, pomoże w dokonaniu wyboru. Zaprezentujemy Wam 5 pomysłów na oryginalny i kreatywny poślubny plener fotograficzny.

Mamy świadomość tego, że dziś Pary Młode oczekują czegoś więcej. Tradycyjna pozowana „ustawka” na tle zielonej trawki wygląda mało naturalnie i nie odzwierciedla osobowości Nowożeńców. Z tej właśnie przyczyny, chcemy pokazać Wam przyszli małżonkowie, jak fantastycznie wykorzystać plener ślubny i uzyskać niezapomnianą przygodę oraz fotografie na całe życie.

Poślubna sesja fotograficzna w plenerze na plaży

Jest to chętnie wybierana opcja przez Parę Młodą po sugestii fotografa ślubnego. Duża nadmorska plaża lub ta mniejsza nad rzeką lub jeziorem w towarzystwie zachodu słońca i przepięknych krajobrazów daje wiele możliwości. Młodzi mogą fantastycznie się bawić w romantycznej atmosferze, a fotograf uwieczni wszystko w profesjonalny sposób na fotografiach. W blasku promieni słonecznych odbijających się od tafli wody Panna Młoda i Pan Młody mogą ukazać swoją młodzieńczą radość oraz subtelne gesty wielkiego uczucia. Poniżej znajdziecie inspirujące zdjęcia ze ślubnej sesji zdjęciowej na plaży, wykonane przez fotografa z grupy 5D.

Poślubny plener fotograficzny na nadmorskiej plaży. Poślubny plener fotograficzny na nadmorskiej plaży.

Plener ślubny ze zdjęciami w ruchu

Taka sesja fotograficzna to dawka niezapomnianych emocji zarówno dla Pary Młodej, jak i świadków. Ciekawe pomysły na kadry, mnóstwo ujęć oraz doskonałe, nieplanowane zdjęcia, które udało się zrobić fotografowi również ukradkiem. Jak pozować do takich zdjęć? Bardzo prosto. Wystarczy z uśmiechem skoczyć do góry. Pomocnym akcesorium będzie w tym przypadku trampolina. Na taką opcję zazwyczaj decydują młodzi i pełni energii ludzie, którzy szalone rzeczy robią także na co dzień. Jest to również rozwiązanie dla osób uznanych przez znajomych za bardzo poważne i rozsądne. Obdarują oni w ów czas swoich najbliższych zdjęciami, które z pewnością mocno ich zaskoczą.

Fotografie ślubne ze zwierzętami

Zwierzęta po pewnym czasie stają się pełnoprawnymi członkami rodziny, czasem nie wyobrażamy sobie już bez nich życia. Jeśli Para Młoda posiada swoich ukochanych pupili, to fotograf ślubny może zachęcić ich do zabrania zwierzaka na plener fotograficzny. Niestety zarówno psy, jak i koty nie są najłatwiejszymi modelami i trudno się z nimi współpracuje. Wymaga to czasu, mnóstwa energii i dużej chęci współpracy. Jeśli już jednak uda się złapać kadr, to zdjęcia wychodzą zniewalające. Dobrze jest wszystko wcześniej odpowiednio zorganizować, aby ograniczyć stres zwierzęciu. Warto również pamiętać o zabawkach lub smakołykach, które pupil uwielbia. Idąc tą drogą w łatwiejszy sposób lub gdy psa czy kota brakuje, wtedy zdjęcia ślubne w plenerze ze zwierzętami można zrealizować na wybiegu z koniem.

Zdjęcia ślubne z pleneru ze zwierzętami. Zdjęcia ślubne z pleneru ze zwierzętami.

Pasje połączone ze zdjęciami ślubnymi

Plener ślubny w niczym nie powinien ograniczać Pary Młodej. Dlaczegoż by nie połączyć go z zainteresowaniami Nowożeńców? To z pewnością będzie oryginalne dzieło wykreowane na indywidualne potrzeby Klientów. Jak te dwa elementy – sesja poślubna i hobby – połączyć w jedną fajną całość? Wykorzystać należy miejsce lub charakterystyczne gadżety. Czas na konkretne przykłady. Jeśli np. Pan Młody interesuje się piłką nożną, to niech stadion będzie tłem dla zdjęć plenerowych. Natomiast jeśli z zamiłowania jest motocyklistą, to fajnym elementem na zdjęciach będzie jego motocykl. Nic nie stoi na drodze temu, aby wykorzystać również zainteresowania Panny Młodej. Jeśli jej pasją jest gotowanie, to kompozycja zdjęć na sesji poślubnej może być zaaranżowania właśnie w kuchni. Możliwości i pomysłów jest mnóstwo, wystarczy odrobina kreatywności.

Plenerowe zdjęcia poślubne na motocyklu. Plenerowe zdjęcia poślubne na motocyklu.

Ekstremalna sesja poślubna

Wyobraźcie sobie Parę Młodą totalnie wyluzowaną, która potrzebuje sporej dawki adrenaliny, a jednocześnie świetnych zdjęć ślubnych. Grzechem byłoby nie wykorzystać takiego nastawienia i chęci Młodych, ze strony fotografa. Na co wtedy się zdecydować? Wszystko to, co umożliwi profesjonalnemu fotografowi ślubnemu wykonanie w specjalnych warunkach zdjęć. Skok ze spadochronem, wesołe miasteczko, zdjęcia w samolocie, w wodzie czy na dachu wieżowca. To wszystko jest do zrobienia, potrzeby jest tylko właściwy i elastyczny fotograf. Takiego fachowca znajdziecie w Bydgoszczy w Grupie 5D.

Tradycyjne ślubne plenery fotograficzne coraz częściej wypierają właśnie te „inne”. Przyszli małżonkowie chcą zaskoczyć i fajnie wspominać nie tylko dzień ślubu ale i zabawę na plenerze. Wykazanie się inicjatywą, współpracą i zaangażowaniem owocuje w niezapomnianych fotografiach ślubnych na całe życie.

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up