Certyfikat jakości portalu ślubnego Slubi.pl - Grupa 5D – Bydgoszcz

Certyfikat jakości portalu ślubnego Slubi.pl

Certyfikat jakości portalu ślubnego Slubi.pl

Jakiś czas temu Grupa 5D dołączyła do serwisu skupiającego firmy ślubne z całej Polski – Slubi.pl. Portal ten jest rodzajem katalogu, zrzeszającym firmy z branży ślubnej – fotografów ślubnych, kamerzystów, dj-ów, zespoły ślubne, sale weselne, sprzedawców sukien, cukierników itd. – słowem wszystko, czego możecie potrzebować na weselu.

(Swoją drogą, jeżeli chcielibyście zrobić sobie przegląd rzeczy i usług niezbędnych na weselu oraz zorientować się w cenach), zapraszamy na nasz przeglądowy artykuł omawiający usługi ślubne i ich koszt w oparciu o rynek w Bydgoszczy).

Opinie na Slubi.pl o Grupie 5D z Bydgoszczy

Po prawej stronie znajdziecie komentarze i gwiazdki przyznane Grupie 5D przez użytkowników portalu oraz tych z naszych klientów, którzy zechcieli podzielić się swoją opinią. Opinia na portalu ślubnym jest niezależnym sposobem na weryfikację jakości i wiarygodności usług danej firmy, dlatego uznaliśmy wzięcie udziału w programie certyfikacyjnym za wartościowe.

Wasze opinie są dla nas ważne

Wam, Drodzy Klienci, również będziemy wdzięczny za dodanie opinii o naszym studio fotograficznym. Można to zrobić w prosty sposób.

Po kliknięciu w widżet obok zostaniecie przeniesieniu do wizytówki Grupy 5D w portalu, gdzie znajduje się nasza oferta oraz przykładowe galerie zdjęć i filmy. U dołu znajduje się miejsca, w którym można podzielić się swoją opinią i przyznawać firmie gwiazdki.

Udział w programie certyfikacyjnym portalu Slubi.pl jest też dla nas kolejną formą komunikacji z klientami, dzięki czemu możemy dowiedzieć się więcej o tym, co o nas sądzą i co moglibyśmy ulepszyć w oferowanych przez nas usługach. Dlatego też dziękujemy wszystkim, którym będzie się chciało poświęcić czas na szczerą opinię. Jeżeli wolicie natomiast zostawić informacje zwrotne w inny sposób, możecie oczywiście skontaktować się z nami np. mailowo lub telefonicznie.

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up