Stylistka ślubna potrafi odmienić styl fotografii dla Pary Młodej - Grupa 5D – Bydgoszcz

Stylistka ślubna potrafi odmienić styl fotografii dla Pary Młodej

Stylistka ślubna potrafi odmienić styl fotografii dla Pary Młodej

„W jakim stylu wykonać naszą sesję ślubną?” – to pytanie zadaje sobie niejedna para. Każdy związek jest wyjątkowy i niepowtarzalny, tak jak człowiek choć na pozór każda osoba wydaje się być identyczna, ponieważ posiada wszystkie narządy i zmysły jak pozostali ludzie. Jak sprawić, by fotografie ślubne w idealny sposób odzwierciedlały nasze usposobienie oraz charakter?

Rola stylistki w fotografii ślubnej

Jest to możliwe dzięki stylistyce ślubnej która potrafi zdziałać cuda i w rewelacyjny sposób odmienić styl i charakter fotografii ślubnej. Ważnym aspektem jest to, aby wszystkie elementy współgrały ze sobą harmonijnie. Tak naprawdę dużo zależy od stylu na jaki zdecyduje się Panna Młoda, zaczynając od sukni ślubnej, a kończąc na kwiatach i welonie. Pan Młody również ma wpływ na stylistykę ślubną mianowicie mają tu znaczenie dodatki oraz kolor garnituru bądź smokingu.

Fotografia z przygotowań do ślubu - Grupa 5D, Bydgoszcz.

Niestereotypowe pomysły na ślub i sesję ślubną

Co człowiek to pomysł na wyrażenie siebie oraz własnego światopoglądu. Kto powiedział, że do ślubu trzeba być pod każdym względem eleganckim? Liczy się wygoda, co widać po trendzie panującym w fotografii ślubnej jakim jest wkomponowanie trampek do stroju ślubnego Pana Młodego jak i Panny Młodej. To przełamanie stereotypu uzyskało akceptację i poparcie szczególnie wśród bardzo młodych par. Niewątpliwie pomaga to wyrazić swoje przekonania i odmienić styl fotografowania.

Pomysł na plener ślubny

Dla pań decydujących się na wianek na głowie zamiast welonu odpowiednim miejscem na plener ślubny będzie łąka oraz natura w towarzystwie blasku słońca. Świetnie pasującym elementem stroju Pana Młodego w stosunku do stylu żony może być słomiany kapelusz.

Fotografia ślubna - zdjęcie Panny Młodej. Fotografia ślubna – zdjęcie Panny Młodej.

Styl bardzo często powiązany jest z pasjami jakie posiadają małżonkowie. Warto wpleść rekwizyty wskazujące na rodzaj ulubionego zajęcia co pomoże w ciekawej aranżacji otoczenia do wykonania ślubnej fotografii.

W stylizacji wiejskiej charakterystycznymi akcentami są elementy stroju ludowego takiej jak: korale, koronki, pasy, szelki, a najbardziej charakterystycznym miejscem jest karczma, w której odbywa się wesele.

Dobra pora na ślub i wesele

Kolejnym czynnikiem wpływającym na stylistykę ślubną jest pora roku, w której  odbywa się ceremonia zaślubin. Większość par wybiera datę ślubu na wiosnę lub lato, lecz nie jest to jedyna opcja, by zorganizować ślub. Wesele jesienią i zimą posiadają tak charakterystyczne atrybuty, że nie jest konieczny dodatkowy wkład pracy, by zsynchronizować Młodą Parę z otoczeniem.

Bez wątpienia stylizacja ślubna czyni to wydarzenie czymś zupełnie wyjątkowym i niepowtarzalnym poprzez pasje, preferencje oraz ulubione przedmioty i dodatki małżonków, bo dzięki temu czują się wspaniale i beztrosko, a przecież każdy z nas w życiu do tego dąży.

Oferta fotografii ślubnej w Bydgoszczy

W ofercie Grupy 5D skierowanej do mieszkańców Bydgoszczy i okolic, ale również innych polskich miast oraz miejscowości znajdziecie pakiety fotografii oraz wideofilmowania ślubnego oraz możliwość wybrania pojedynczych usług, elastycznie dopasowanych do Waszych oczekiwań. Współpracujemy również ze stylistką/wizażystką ślubną z Bydgoszczy, która doskonale potrafi dopasować styl ślubu do charakteru Pary Młodej. Jej portfolio ze zdjęciami prac znajdziecie tutaj.

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up