Chrzciny i wesele razem - wspomnienia na zawsze i wspaniałe fotografie. - Grupa 5D – Bydgoszcz

Chrzciny i wesele razem – wspomnienia na zawsze i wspaniałe fotografie.

Chrzciny i wesele razem – wspomnienia na zawsze i wspaniałe fotografie.

Wielu z nas już w młodym wieku myśli o tym jak będzie wyglądała przyszłość. Czym będziemy się zajmować, z kim się zwiążemy i jak będzie wyglądała codzienność z najbliższymi nam osobami. Pierwszymi symptomami tworzenia rodziny jest moment, w którym poznajemy naszą drugą połówkę. Rozwijająca się miłość wprowadza nas w stan, w którym chcemy pozostać jak najdłużej. Z tego powodu narzeczeni pragną wziąć ślub i niejednokrotne planują mieć dzieci. Narodziny dziecka to przełom w życiu każdej pary. Rodzice chcąc stworzyć dla dziecka ciepły pełen miłości, szczęścia i radości dom, aby czuło się w nim bezpiecznie i beztrosko. Zakładanie rodziny łączy się z rodzicielstwem oraz jest nieodłącznym elementem zawarcia związku małżeńskiego.

Fotografia ślubna oraz fotografia z chrztu dziecka - Grupa 5D, Bydgoszcz. Fotografia ślubna oraz fotografia z chrztu dziecka – Grupa 5D, Bydgoszcz.

Ślub i chrzciny czyli 2w1

Uroczystości rodzinne takie jak ślub, chrzciny czy komunia to duże przedsięwzięcie logistyczne i nie ukrywając również finansowe, ponieważ składają się na to takie części składowe jak: lokal, wyżywienie, fotograf, kapela a także kamerzysta ślubny. Na szczęście nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby połączyć uroczystości jakimi są ślub i chrzciny. Można określić to jako 2w1, czyli dwie uroczystości w jednym czasie i jednym miejscu.

Korzyści z łączenia uroczystości ślubu i chrzcin

Takie rozwiązanie niesie ze sobą wiele korzyści. Oprócz aspektów dotyczących oszczędności w budżecie warto zauważyć, że dla gości jest to również dobre rozwiązanie szczególnie dla tych, który nie dysponują dużą ilością wolnego czasu oraz mają utrudniony dojazd, może on wynikać ze stałego pobytu poza granicą państwa. Po zakończeniu całej ceremonii w kościele gdy cała rodzina jest w komplecie, zaczyna się kolejny etap uroczystości, gdzie młodzi goście przystępują do zabawy, natomiast dziadkowie i ciocie zajmują się maleństwem. To kolejny pozytywny punkt ślubu i chrzcin, ponieważ nikt się nie nudzi. Pozwala to Młodej Parze na chwilę dobrej zabawy. Nie muszą się obawiać o to co dzieje się z dzieckiem, ponieważ jest ono otoczone największą troską ze strony babci i dziadka.

Fotografia ślubna oraz fotografia z chrztu dziecka - Grupa 5D, Bydgoszcz. Fotografia ślubna oraz fotografia z chrztu dziecka – Grupa 5D, Bydgoszcz.

Wyjątkowe chwile uwieczni fotograf ślubny

Oba momenty pozostawiają w pamięci wiele niezapomnianych chwil, które bez wątpienia należy uwiecznić na fotografiach. Warto zadbać, aby w tym dniu towarzyszył fotograf ślubny, który jest profesjonalistą, ponieważ ma za zadanie uchwycić mnóstwo obrazów w tym jakże wyjątkowym dniu. Zdjęcia ślubne w połączeniu z chrztem dziecka dajną niesamowity efekt i są to wspaniałe fotografie wywołujące wiele wzruszeń.

Jeszcze więcej uwieczni kamerzysta

Dwa wymiary tych wydarzeń i ich nieco inny charakter mimo wszystko harmonijnie łączą się w całość. Dobrym sposobem na to, aby żadna z chwil nie została zapomniana jest zatrudnienie dobrego kamerzysty, a bez wątpienia jest nim Konrad z bydgoskiej Grupy 5D :). Każde słowo, każdy gest i każde spojrzenie zostanie na zawsze zapisane na taśmie. Dzięki temu na nowo w dowolnym momencie można wrócić do emocji jakie panowały pamiętnego dnia.

Wszyscy, którzy planują ślub, a zarazem zastanawiają się w jakim czasie ochrzcić swoje maleństwo powinni zdecydować się na podwójną uroczystość, bo to naprawdę świetne rozwiązanie i możliwość wyśmienitej zabawy w towarzystwie najbliższych osób, przyjaciół i członków rodziny.

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up