Ukryte koszty ślubu - Infografika - Grupa 5D – Bydgoszcz

Ukryte koszty ślubu – Infografika

Ukryte koszty ślubu – Infografika

Zapraszamy do przygotowanej przez Grupę 5D specjalnie dla wszystkich potencjalnych Par Młodych infografiki „Ukryte koszty ślubu”obrazującej w przystępny sposób różne koszty, o których muszą pamiętać przyszli nowożeńcy.

Wzięliśmy pod uwagę usługi, które stały się wręcz nieodzowne przy dobrze przygotowanym weselu (zespół lub dj weselny, makijażystka, samochód ślubny) oraz kosztowne drobiazgi, takie jak obrączki, suknia ślubną, czy tort weselny. Nasze analizy zostały oparte zarówno o publikowane badania CBOS, jak i nasze własne badania oraz ceny usług oferowane w Bydgoszczy.

Jeżeli jesteście zainteresowani pełnym wyliczeniem opłat i kosztów związanym ze ślubem i weselem, przeczytajcie nasz artykuł „Ile naprawdę kosztuje ślub?”.

Infografika dostępna jest też w większym rozmiarze pod poniższym linkiem (po otwarciu się grafiki w nowym oknie wystarczy użyć opcji „Zapisz grafikę jako…”, która jest dostępna w większości przeglądarek internetowych po naciśnięciu prawego przycisku myszy. Infografikę „Ukryte koszty ślubu” można wykorzystywać pod warunkiem podania źródła i linka do niniejszej strony.

Infografika „Ukryte koszty ślubu” (1000px x 3400px)

A oto infografika przedstawiającą tzw. ukryte koszty ślubu

Infografika "Ukryte koszty ślubu" - Grupa 5D Bydgoszcz Infografika „Ukryte koszty ślubu” – Grupa 5D Bydgoszcz,
wykonanie: Dawid Ziółkowski

Fotografia ślubna i filmowanie ślubów - Bydgoszcz - Grupa 5D, tel. 507 392 548, [email protected]. © 2014-2023 - Grupa 5D | Projektowanie stron WWW / pozycjonowanie stron WWW w Bydgoszczy - Studio A7 Up